nnocentric

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Anasayfa

TURKHAS (Beyaz Eşya URGE Yurtdışı Pazarlama Takımı) Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi Projesi İhtiyaç Analizleri Tamamlandı

Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği’nin (TET) tarafından TC Ekonomi Bakanlığı Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (URGE Proje Desteği) kapsamında yürütülen "TURKHAS (Beyaz Eşya URGE Yurtdışı Pazarlama Takımı)" Projesi başladı.

innoCentric tarafından İhtiyaç Analizleri ve hedef pazar belirleme süreci yürütülen Proje, 8 Mart 2016 tarihinde gerçekleştirilen açılış toplantısı ile başladı. İstanbul, Kocaeli, Eskişehir, İzmit, Bursa, Tekirdağ ve Manisa'dan beyaz eşya yan sanayi sektöründe faaliyet gösteren ve Elektrik Elektronik ve Hizmet İhracatçıları Birliği üyesi firmaların yararlanıcı olduğu proje ile, yurtdışı pazar geliştirme faaliyetleri için iş planı da hazırlandı.

URGE katılımcısı firmalar, proje sürecinde yararlanılacak eğitim ve danışmanlıkların yanısıra yurtdışı pazarlama faaliyetleri için hedef ülkeleri ve faaliyet zamanlaması konusunda bilgilendirildiler.