nnocentric

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Anasayfa

"Doğu Karadeniz Mobilya Sektörünün Uluslararası Platformda Bilinçli Rekabetinin Güçlendirilmesi" Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi Projesi İhtiyaç Analizleri Tamamlandı

Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği tarafından TC Ekonomi Bakanlığı Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ (URGE Proje Desteği) kapsamında yürütülen "Doğu Karadeniz Mobilya Sektörünün Uluslararası Platformda Bilinçli Rekabetinin Güçlendirilmesi" Projesi başladı.

innoCentric tarafından İhtiyaç Analizleri ve hedef pazar belirleme süreci yürütülen Proje, Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilen açılış toplantısı ile başladı. Trabzon ve Amasya'dan mobilya sektöründe faaliyet gösteren ve Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği ve MOBİAD üyesi firmaların yararlanıcı olduğu proje ile, yurtdışı pazar geliştirme faaliyetleri için iş planı da hazırlandı.

URGE katılımcısı firmalar, proje sürecinde yararlanılacak eğitim ve danışmanlıkların yanısıra yurtdışı pazarlama faaliyetleri için hedef ülkeleri ve faaliyet zamanlaması konusunda bilgilendirildiler.