nnocentric

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Anasayfa

TOBB ve ATO Desteğiyle Yürütülen TİMKODER Eğitim Projemizin Kapanış Töreni Gerçekleştirildi

innoCentric tarafından TİMKODER adına organize edilen ve geçtiğimiz yıl Aralık Ayı'nda başlattığımız TİMKODER Kişisel Gelişim Eğitimleri Projesi'nin kapanış toplantısı ve sertifika töreni 22 Haziran 2010'da gerçekleştirildi. TOBB ve ATO tarafından desteklenen ve ATO'da sürdürülen eğitimlere katılan, sınav ve eğitime devam gibi koşulları yerine getiren 150 katılımcı, ATO Başkanı Sn. Sinan AYGÜN, TİMKODER Başkanı Sn. Emin AYAR ve TİMKODER Eğitim Komitesinin katıldığı törenle sertifikalarını aldılar.
 
Törende açılış konuşmalarında TİMKODER Başkanı AYAR ve ATO Başkanı AYGÜN, değişen piyasa koşullarına adapte olmanın zorunluluğu, geleneksel sektörleri de içine alan yenilikçilik yaklaşımına değindiler. Eğitim programının kalitesi ve yüksek katılım düzeyine de değinen konuşmacılar, özellikle eğitmenler Prof. Dr. Ali HALICI ve Ali İsmet KOÇAK'a teşekkür ettiler.
 
TİMKODER Eğitim Komitesi Başkanı Harun ŞAHİN tarafından yapılan sunumla sertifika töreni sona erdi. Kişisel Gelişim Eğitimleri Projesi için ATO Başkanı Sinan AYGÜN innoCentric Genel Müdürü Arda MUTLU'ya plaket takdim etti.